فیلم سینمایی (2014)The Purge: Anarchy به همراه زیرنویس فارسی

By:

داستان فیلم The Purge از این قرار است که در ایالت متحده امریکا یک روز اختصاص می یابد برای پاکسازی و در این روز کشتن افراد به مدت 12 ساعت شب کاملا قانونی می باشد و پلیس هیچ مداخله ای نمی کند. ثروتمندان به راحتی و با پول آدم می کشند.در این فیلم مردی که قصد دارد تا انتقام پسر خودش را بگیرد و همچنین ماجرای یک مادر و دختر که توسط همین مرد از تیم پاکسازی نجات یافته اند را مشاهده می کنید و همچنین یک پسر و دختر در ادامه به اینها اضافه خواهند شد که برای نجات خود از پاکسازی و نجات جان خود تلاش میکنند.

همچنین ما زیرنویس های فارسی و انگلیسی فیلم The Purge را برای دانلود گذاشته ایم. سعی کنید به همراه زیرنویس های فارسی و انگلیسی گوش دهید که به تقویت مهارت زبان آموزی نیز کمک کند. برای مشاهده زیرنویس های فیلم می توانید در گوشی همراه خودتون از نرم افزار Jota+ استفاده نمایید.

همچنین برای راحتی این کار می توانید فیلم را در کلیپ های 20 دقیقه ای به گوشی همراه خود تبدیل کرده و سپس تماشا کنید. با استفاده از نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate قادر خواهید بود که همزمان زیرنویس فیلم را نیز به فیلم بچسبانید.

IMDB Rating : 6.4

دانلود با كيفيت 720p

دانلود زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس انگلیسی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *