خرید و فروش کلیه و اعضا بدن انسان در یزد

آگهی خرید و فروش اعضاء بدن انسان در استان یزد

By:

آگهی خرید و فروش اعضاء بدن به صورت کاملا رایگان

با توجه به بازار داغ خرید و فروش کلیه و اعضا بدن انسان در یزد و استفاده برخی از سودجویان و دلالان تصمیم گرفتیم این صفحه را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

لطفا برای درج آگهی رایگان از صفحه مربوط به همان استان اقدام نمایید.

خرید و فروش کلیه و اعضا بدن انسان در یزد

شرایط درج آگهی خرید و فروش کلیه و اعضا بدن انسان در یزد

فروشندگان محترم می توانند در قسمت دیدگاه ها شماره تماس و یا ایمیل و یا آیدی شبکه های اجتماعی و قیمت مورد نظر خودتان و همچنین سایر مشخصات از قبیل گروه خونی ، وضعیت سلامت جسمانی و … را قرار دهید.

مواردی از قبیل خرید و فروش کلیه ، خرید و فروش کبد ، خرید و فروش ریه ، خرید و فروش قلب ، خرید و فروش پوست انسان ، خرید و فروش قرنیه و غیره و همچنین اجاره رحم را می توانید با توجه به استان خود در قسمت دیدگاه ها ، آگهی های رایگان خود را قرار دهید.

برای عده‌ای پول حاصل از فروش کلیه‌،‌ کبد و … بهای استقلال از خانه و خانواده است و برای عده‌ای دیگر مرهمی است بر زخمی از زخم‌های زندگی به طور مثال: پرداخت هزینه عمل و بیمارستان، پول رهن خانه،‌ پرداخت دیه،‌ ازدواج و …


12 Replies to “آگهی خرید و فروش اعضاء بدن انسان در استان یزد”

  1. دانشجوهستم 22سالمه بدنم کاملا سالمه بدون داشتن هیچ سابقه ی بیماری ودود ودم بخاطرفقرمالی پیری پدرومادرم ومشکلات زیادوتامین مخارج دانشگاه وخانواده یکی ازکلبیه هامومیفروشم لطفاتماس بگیرین یاپیام بدین 09162987723

  2. یک کلیه با گروه خونیAمثبت سالم و ورزشکاری برای فروش گذاشتم
    سنم ۲۹
    بدون هیچ مصرف دخانیات
    شماره تماس ۰۹۳۸۹۴۴۹۲۶۴

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *